NOWY KWARTALNIK O ENERGII, GOSPODARCE I NOWYCH TECHNOLOGIACH polish energy brief

Nowy numer kwartalnika Polish Energy Brief 04/2019

Publikacje 17 lutego 2020, 08:35
Nowy numer kwartalnika Polish Energy Brief 04/2019
Polecamy kolejny numer kwartalnika IJ - Polish Energy Brief. Cele klimatyczne wkraczają do unijnego sektora finansowego. 
Zielony Ład - najnowszy pomysł Euorpy na uzdrowienie poważnie nadwyrężonego środowiska naturalnego - ujrzał niedawno światło dzienne. Abstrahując od jego uwarunkowań politycznych, kluczowym przesłaniem jest to, abyśmy czuli się odpowiedzialni za otoczenie, w którym funkcjonujemy i rozumieli potrzebę świadomej, celowej i systemowej zmiany. Mimo iż przyszłość to nadal więcej pytań niż odpowiedzi, z dużą dozą pewności możemy stwierdzić, że energetyka - ewoluująca w kierunku rozproszonych źródeł odnawialnych - odgrywać będzie kluczową rolę w tej transformacji. Na łamach Polish Energy Brief staramy się identyfikować, analizować i omawiać kluczowe wyzwania dla energetyki w nadziei wspierania sektora w jego podróży w stronę nowego, lepszego jutra.
 
Zapraszamy do lektury!
Projekt i wykonanie: Sebastian Safian
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności   
OK