NOWY KWARTALNIK O ENERGII, GOSPODARCE I NOWYCH TECHNOLOGIACH polish energy brief

Czy koncern multienergetyczny przyspieszy transformację energetyczną w Polsce? (VIDEO)

Rynek Opinii 21 grudnia 2020, 10:44
Czy koncern multienergetyczny przyspieszy transformację energetyczną w Polsce? (VIDEO)

Zapraszamy do udziału w debacie pt.: „Czy koncern multienergetyczny przyspieszy transformację energetyczną w Polsce?”, która odbędzie się 22 grudnia o godz. 13:00 na kanale Youtube Instytutu. Podczas spotkania eksperci omówią skutki stworzenia koncernu multienergetycznego w Polsce oraz przybliżą kwestie związane z transformacją energetyczną kraju.

 

Budowa jednego, silnego koncernu multienergetycznego zapewni wyższy poziom bezpieczeństwa energetycznego kraju. Plany rozwojowe, wspólne portfolio produktowe oraz większe możliwości finansowe spowodują wzmocnienie pozycji Polski w regionie i na świecie oraz umożliwią realizację dużych, wymagających wielomiliardowych nakładów projektów inwestycyjnych korzystnych dla polskiej gospodarki. Istotne jest również generowanie znacznych oszczędności poprzez optymalizację funkcji wsparcia oraz koordynację działalności badawczo rozwojowej.

Prelegentami byli:

  • Karol Wolff – Dyrektor Biura Strategii i Projektów Strategicznych, PKN Orlen;
  • Tomasz Wróblewski – WEI;
  • dr Marian Szołucha – SGH;

Moderacja: Bartłomiej Sawicki – BiznesAlert.pl

Debata do obejrzenia poniżej:

Projekt i wykonanie: Sebastian Safian
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności   
OK