Posiedzenie w Sejmie RP z udziałem Koalicji „Polacy na rzecz sprawiedliwych podatków”

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego z udziałem strony społecznej – Koalicji „Polacy na rzecz sprawiedliwych podatków”.

19 kwietnia 2017 roku (środa), godz. 15.00 – 17.00, Sala Kolumnowa Sejmu RP.

Sejm

 

W posiedzeniu weźmie udział minister – członek Rady Ministrów, przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów Henryk Kowalczyk.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu zostało wystosowane do wicepremiera, ministra rozwoju i finansów Mateusza Morawieckiego.

Uproszczenie podatków jest wyraźnie preferowane przez większość Polaków. Podczas posiedzenia zostanie zaprezentowany Projekt Nowego Ładu Podatkowego, którego celem jest wprowadzenie bezspornego, taniego w poborze, prostego i efektywnego systemu podatkowego. Nasza propozycja zawiera również 20-procentową podwyżkę dla pracowników, bez zwiększania łącznych kosztów pracy dla przedsiębiorców.

PORZĄDEK POSIEDZENIA:

  • 14:30 Rejestracja uczestników
  • 15:00  Wystąpienie posła Adama Abramowicza, przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego
  • 15:05  Wystąpienie Cezarego Kaźmierczaka, prezesa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców
  • 15:20   Prezentacja PROJEKTU NOWEGO ŁADU PODATKOWEGO autorstwa Koalicji „Polacy na rzecz sprawiedliwych podatków” – Mariusz Pawlak, główny ekonomista ZPP
  • 15:40   Wystąpienie przedstawicieli Rady Ministrów
  • 16:00   Dyskusja
  • 17:00   Zakończenie

UWAGA! Udział możliwy tylko po uprzednim zgłoszeniu:  w.marzec@zpp.net.pl :: 22 826 08 31.

Potwierdzenia prosimy przesyłać do 14 kwietnia br. (piątek).

Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale w posiedzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. W dniu wydarzenia, przy wejściu do Sejmu, wymagane okazanie dowodu osobistego.

Zasady akredytacji dla przedstawicieli mediówhttp://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/akredytacje.xsp

W dniu wydarzenia transmisja on-line z wydarzenia na fan page’u ZPP (Facebook): www.facebook.com/zwiazekprzedsiebiorcow

Koalicja