Zbliża się IX Kongres Republikański

Zaprzyjaźniona z nami Fundacja Republikańska serdecznie zaprasza na nadchodzący IX Kongres Republikański. Odbędzie się on 8 października w warszawskim teatrze Palladium przy ul. Złotej 9.


W pierwszym panelu dyskusyjnym pt. „Jak Polska się republikanizuje? O sukcesach idei republikańskiej”, zaplanowanym na godzinę 12:00, udział wezmą:
panel marcin

Marcin Chludziński – Prezes Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., członek Rady Nadzorczej PZU S.A., były prezes Fundacji Republikańskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w branży doradczej oraz nadzorze korporacyjnym. Od 2006 roku pełnił funkcję prezesa zarządu Invent Grupa Doradztwa i Treningu.

Bartosz Marczuk – Podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Pomocy Społecznej, magister socjologii na Uniwersytecie Warszawskim, absolwent studium doktoranckiego w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych. Dziennikarz, pełnił funkcję redaktora naczelnego w „Rzeczpospolitej” i „Wproście” a także w kwartalniku „Rzeczy Wspólne” wydawanym przez Fundację Republikańską.

Marcin Roszkowski – Prezes Instytutu Jagiellońskiego, współzałożyciel portalu BiznesAlert.pl, przedsiębiorca w branży energetycznej. Absolwent ekonomii w Szkole Głównej Handlowej. Brał udział w tworzeniu Muzeum Powstania Warszawskiego i został jego pierwszym rzecznikiem. Był również rzecznikiem prezydenta Warszawy za kadencji Lecha Kaczyńskiego.

Moderator panelu: Mariusz Staniszewski – Redaktor naczelny kwartalnika republikańskiego „Rzeczy Wspólne”. Sekretarz redakcji tygodnika „Do Rzeczy”. Do niedawna zastępca redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”, wcześniej zatrudniony również w „Rzeczpospolitej”. Absolwent nauk politycznych na Uniwersytecie Wrocławskim.

Pełny program wraz ze szczegółami kongresu można znaleźć na stronie Fundacji Republikańskiej:http://fundacjarepublikanska.org/program-ix-kongresu-republikanskiego/

Bilety na Kongres można zakupić wyłącznie przez portal OdpalProjekt: http://odpalprojekt.pl/projekty/finansujacy/1031,ix-kongres-republikanski

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie organizatorzy na bieżąco informują o wszystkich szczegółach wydarzenia: https://www.facebook.com/events/582952501894086/

Do zobaczenia!