Co robimy?

Badania i raporty

Raporty branżowe Raporty branżowe

Raporty opracowywane przez ekspertów Instytutu Jagiellońskiego, cechują się fachową wiedzą, profesjonalną szatą graficzną oraz prostym i zrozumiałym językiem. Przygotowujemy opracowania na potrzeby wewnętrzne klientów oraz na potrzeby publicznej dyskusji.

Zobacz ostatnie publikacje
Badania ilościowe Badania ilościowe

Zespół Instytutu Jagiellońskiego wykonuje autorskie modele fundamentalne, projekcje oraz analizy.

Infografiki Infografiki

Tworzymy ciekawe wizualizacje graficzne zjawisk gospodarczych oraz społecznych. Wykonujemy proste oraz złożone infografiki przedstawiające najważniejsze wskaźniki na zadany temat.

Zobacz ostatnie infografiki

Wydarzenia

Rynek Opinii Rynek Opinii

Platforma konferencyjna Instytutu Jagiellońskiego. Wydarzenie odbywa się w marcu. Eksperci rozmawiają o kluczowych zagadnieniach związanych z gospodarką, energetyką oraz społeczeństwem.

Okrągłe stoły Okrągłe stoły

Okrągłe stoły dyskusyjne to nowa propozycja od Instytutu Jagiellońskiego. Podczas spotkań rozmawiamy na wybrane z partnerem tematy w eksperckim gronie.

VideoPodcasty VideoPodcasty

Cykl videopodcastów realizowany jest w najwyższej jakości. Rozmawiamy z ekspertami na wybrane tematy, często podnosząc trudne kwestie gospodarcze.

Publikacje

Książki

Poruszamy trudne gospodarcze tematy ale nie tylko. Rozmawiamy z ekspertami, przeprowadzamy wywiady wszystko to w prostym i przejrzystym wydaniu.

Zobacz ostatnią książkę
Kwartalink: Polish Energy Brief

Flagowy kwartalnik Instytutu Jagiellońskiego. W numerze znajdziesz analizy ekspertów, wywiady z kluczowymi osobami polskiej branży energetycznej całość w profesjonalnym wydaniu w dwóch wersjach językowych (polskim i angielskim)

Zobacz wszystkie kwartalniki

Serwisy analityczne

BiznesAlert.pl

PolishBrief.pl

OffShoreNews.pl